Чемпіонат України з важкої атлетики серед студентів

20-24 квітня 2016 року у місті Хмельницькому відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед студентів, у якому взяли участь 23 команди. Хмельниччину представляли студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

У результаті проведених змагань спортсмени-важкоатлети вибороли:

3 золоті медалі (МСУМК Пєлєшенко Олександр у ваговій категорії 85 кг, МСУ Обухов Ігор у ваговій категорії 85 кг, МСУ Кулеша Олександр у ваговій категорії 69 кг),

2 срібні (МСУ Болгарин Володимир у ваговій категорії 94 кг, МСУ Гладиш Олександр у ваговій категорії 77 кг),

2 бронзові (МСУ Попек Богдан у ваговій категорії 105 кг, МСУ Білоус Володимир у ваговій категорії +105 кг) та посіли перше загальнокомандне місце серед чоловіків.

Тренери: Гурман Л.Д., Мельник М.А.

по центру Кулеша Олександр(Мельник Микола Андрійович, Кулеша Олександр, Гурман Леонід Дмитрович)

білоус володимир

(зліва Білоус Володимир)

крайній зправа Попек Боган