Руда Леся Андріївна

старший лаборант кафедри легкої атлетики з методикою викладання

 

Руда Леся Андріївна народилася 7 травня 1987 р. у м. Кам’янці-Подільському в сім’ї інженерів. 1993 р. вступила до першого класу середньої школи №10 м. Кам’янця-Подільського, а 1994 р. перейшла до загальноосвітньої середньої школі №17 м. Кам’янця-Подільського. В 2004 р., закінчивши навчання в загальноосвітній школі, отримала повну середню освіту та вступила на перший курс Кам’янець-Подільського державного університету на спеціальність “Політологія”. 2008 р. отримала диплом бакалавра з відзнакою Кам’янець-Подільського національного університету, а 2009 р. отримала диплом спеціаліста з відзнакою Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. В 2010 р. захистила магістерську роботу на тему “Феномен тероризму: аналіз виникнення, різновиди та особливості боротьби з ним” та отримала диплом магістра політології з відзнакою Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за кваліфікацією “Політолог. Викладач соціально-політичних дисциплін”.

З жовтня 2011 р. по грудень 2014 р. на кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича підготувала та успішно захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 23.00.01 – теорія та історія політичної науки на тему “Особливості утвердження глобального цивілізаційного простору на рубежі ХХ – на початку ХХІ ст.: теоретичний аспект”.

З лютого по березень 2011 р. працювала в управлінні праці та соціального захисту населення м. Кам’янець-Подільського на посаді “діловод”. З вересня 2012 р. по вересень 2013 р. займала посаду викладача суспільних дисциплін в Гуменецькому НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія”, де викладала філософію, етику та права людини в Україні. У зв’язку з важкою хворобою та похилим віком рідної бабусі з вересня 2013 по вересень 2017 р. здійснювала за нею постійний догляд. З вересня 2017 р. прийнята на посаду старшого лаборанта кафедри легкої атлетики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Працюючи в Кам’янець-Подільському національному університету імені Івана Огієнка, паралельно займається науковою діяльністю: є автором понад 20 наукових публікацій у вітчизняних та закордонних наукових виданнях; учасник всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій.


Публікації в електронних журналах та платформах електронної літератури