Ладиняк Андрій Богданович

викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання

 

Ладиняк Андрій Богданович народився 9 травня 1985 року в місті Кам’янці-Подільському Хмельницької області у родині педагогів. У 1991–2002 р.р. навчався у Кам’янець-Подільській спеціалізованій ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням інформатики, отримав атестат про повну середню освіту. Змалечку батьки прищеплювали йому любов до занять спортом. Батько Андрія, викладач Кам’янець-Подільського педагогічного інституту , у 6 класі віддав хлопця в секцію легкої атлетики під керівництво тренера Ковальчук Надії Миколаївни, де він почав опановувати ази легкої атлетики. Протягом шкільних років брав активну участь у змагальній діяльності з різних видів легкої атлетики (бігу та стрибків) і вже в 11 класі став чемпіоном міста з кросу серед школярів.

2002 року вступив до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на факультет фізичної культури, де  й надалі продовжував займатись бігом на середні та довгі дистанції під керівництвом свого батька, Ладиняка Богдана Івановича, представляючи університет на змаганнях різного рівня. Упродовж цього часу Андрій неодноразово ставав призером міських та обласних змагань, у складі збірної команди Хмельницької області брав участь в чемпіонатах України та всеукраїнських студентських Універсіадах.

У 2006 році завершив навчання та отримав диплом спеціаліста зі спеціальності «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура». Отримав кваліфікацію вчителя фізичної культури та валеології, організатора туристичної роботи. Цього ж року вступив до магістратури університету на заочну форму навчання.

2008 року закінчив навчання в магістратурі та отримав диплом магістра за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура», отримав кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізичної культури. Цього ж року був призначений на посаду викладача кафедри легкої атлетики з методикою викладання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

У 2011–2014 рр. навчався в аспірантурі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

У квітні 2015 року мобілізований до лав Збройних Сил України, проходив підготовку у 184-навчальному центрі в с. Старичі Львівської області за спеціальністю «Військова розвідка». Після цього був направлений у зону АТО в 39-ий окремий мотопіхотний батальйон 55-ої окремої артилерійської бригади. Під час служби у складі батальйону виконував бойові завдання в зоні його відповідальності: м. Золоте та с. Оріхове Луганської області. Після демобілізації продовжив працювати на посаді викладача кафедри легкої атлетики з методикою викладання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на факультеті фізичної культури.

Андрій Богданович активно займається науковою роботою. Результатом цієї роботи є участь та доповіді на регіональних, всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях. Він є автором 50 наукових статей. Перебуваючи на посаді викладача, неодноразово був керівником курсових робіт, керівником студентського наукового гуртка, учасники якого постійно беруть участь у наукових конференціях.


Публікації в електронних журналах та платформах електронної літератури