Людмила Бичок – рекордсменка та абсолютна переможниця Чемпіонату України з класичного пауерліфтингу 2023р.

З 1 по 12квітня 2023р у м.Львів проходив Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу. Студентка-магістрантка факультету фізичної культури Людмила Бичок продемонструвала свій феєричний виступ! 188 кг у присіданнях, 115 кг у жимі лежачи, 212 кг у тязі та 515 кг у сумі триборства! Все це являє собою 4 нові рекорди України та золото у кожній вправі та в сумі як у своїй ваговій категорії (до 76 кг), так і в абсолютній першості Чемпіонату України! Наразі, спортсменка пройшла відбір до збірної команди України для участі у чемпіонаті світу з класичного пауерліфтингу, що відбудеться у червні цього року на Мальті.

Тренує Людмилу Бичок – Мельник Тетяна Григорівна.