Михайло Кохан – найкращий легкоатлет 2021 року в Україні

Athletics - World Athletics Championships - Doha 2019 - Men's Hammer Throw Final - Khalifa International Stadium, Doha, Qatar - October 2, 2019 Ukraine's Mykhaylo Kokhan reacts REUTERS/Hannah Mckay
Студент факультету фізичної культури Михайло Кохан – найкращий легкоатлет 2021 року в Україні

Федерація легкої атлетики України визначила легкоатлетів і тренерів року. За підсумками голосування було обрано головних осіб 2021 року у трьох категоріях: найкраща легкоатлетка року, найкращий легкоатлет року, найкращий тренер або тренерка року. Найкращим легкоатлетом року став студент 1 курсу факультету фізичної культури (спеціальність 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту) Михайло Кохан.

Нагадаємо, що Михайло Кохан цього року виграв чемпіонат Європи серед молоді, а на Олімпійських іграх посів четверте місце з метання молота, продемонструвавши результат за 80 метрів. Він єдиний у світі атлет, котрий отримав такий результат.

Вітаємо Михайла та бажаємо новий спортивних досягнень і перемог!

Спортивний клуб