Магістрантка К-ПНУ Тетяна Шлопко – бронзова призерка чемпіонату світу з пауерліфтингу

Тетяна Шлопко виборола ліцензію на участь у Всесвітніх Іграх. Перша медаль та перша ліцензія на участь у Всесвітніх Іграх! Так вчора для української команди розпочався чемпіонат світу з пауерліфтингу, який зараз проходить у норвезькому Ставангері. У ваговій категорії до 47 кг бронзовою призеркою світового чемпіонату з результатом 435 кг у сумі триборства стала магістрантка К-ПНУ Тетяна Шлопко.

У присіданні спортсменка підкорила 172,5 кг, що є новим рекордом України, та завоювала малу бронзову нагороду у цій вправі. У жимі впоралась з вагою 105 кг і здобула ще одну бронзу. Тягу закінчила з результатом 157,5 кг. Разом із медаллю чемпіонату світу Тетяна Шлопко виборола ліцензію на Всесвітні Ігри, які пройдуть влітку наступного року в американському Бірмінгемі.

Вітаємо Тетяну та її заслуженого тренера України з пауерліфтингу Вадима Воронецького з прекрасним результатом і новим спортивним досягненням! Бажаємо успіхів у подальших змаганнях!