Призові місця студентів факультету фізичної культури на чемпіонаті України з легкої атлетики в Сумах

З 10 до 12 лютого 2021 року в Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в закритих приміщеннях серед дорослих та молоді. Студенти факультету фізичної культури К-ПНУ посіли призові місця.

Зокрема, Марія Ященко, студентка 1 курсу факультету фізичної культури, здобула перемогу в стрибках із жердиною серед молоді з результатом 3.91, установивши власний рекорд та виконавши норматив майстра спорту України.

Андрій Атаманюк, студент 2 курсу факультету фізичної культури, посів 2 місце з бігу на 3000 метрів серед молоді з результатом 8:25, установивши власний рекорд та норматив кандидата в майстри спорту України.

Анастасія Колотій посіла 3 місце зі стрибків потрійним з результатом 13.29, а Наталя Пироженко-Чорномаз посіла 2 місце в командній естафеті 4х400 м.

Чемпіоном України з бігу на 800 метрів став Олег Миронець, студент 3 курсу факультету фізичної культури, подолавши дистанцію за 1.49.20.

Щиро вітаємо призерів чемпіонату та бажаємо нових спортивних досягнень!

Спортивний клуб