Підсумки тренерського семінару

22-23 лютого 2020 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, при підтримці Спортивного Комітету України, Федерацуії пауерліфтингу України, Ректорату університету та факультету фізичної культури відбувся тренерський семінар з пауерліфтингу за участю легендарного Дітмара Вольфа, члена тренерської комісії IPF, головного тренера збірної команди з пауерліфтингу Німеччини, екс-тренера збірної команди Норвегії. Також для тренерів з пауерліфтингу лекцію читав кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Зданюк Вадим Володимирович.

Участь в семінарі прийняли понад 100 тренерів з пауерліфтингу зі всвіх куточків України, в тому числі і викладачі факультету фізичної культури.

Всі учасники семінари отримали сертифікати та новий тренерський досвід.