“Зимові забави”

Змагання та конкурси на честь перших Зимових Олімпійських ігор пройшли вчора, 24 січня 2017 року, на території «Гала-готелю».

За підтримки Кам’янець-Подільської міської ради та К-ПНУ ім. Івана Огієнка (кафедра легкої атлетики з методикою викладання) тут, на ковзанці, відбувся турнір з хокею на кубок міського голови. А також змагання з дартсу, стрільби із пневматичної рушниці, боулінгу. Проводилися майстер-класи з катання на ковзанах. Поряд, за льодовим майданчиком, присутніх пригощали гарячим чаєм і козацьким кулішем.

На свято завітали не лише діти, але й дорослі. Усіх із початком змагань від імені міського голови Михайла Сімашкевича вітав його заступник Вадим Савчук, від народного депутата Володимира Мельниченка – помічник Ірина Камінська. Найактивнішим учасникам заходу вони вручили призи та солодкі подарунки.

А завершилися зимові забави святковою дискотекою на льоду.