Регламент проведення «Тижня здорового способу життя»

20.09.2016 р.

– вівторок – 13 год. 15 хв. – змагання відкритої першості університету з інтелектуального багатоборства «Мегамозок» серед збірних команд студентів факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – виставковий майданчик, ІІ поверх, центральний корпус Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, вул. Огієнка, 61.

21.09.2016 р.

– середа – 15 год. 00 хв. – змагання відкритої першості університету з паркового волейболу серед збірних команд студентів факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – спортивна зала № 2, центральний корпус Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, вул. Огієнка, 61.

22.09.2016 р.

– четвер – 15 год. 00 хв. – фінальні змагання відкритої першості університету з паркового волейболу серед збірних команд студентів факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – спортивна зала № 2, центральний корпус Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, вул. Огієнка, 61.

23.09.2016 р.

– п’ятниця – 15 год. 00 хв. – змагання відкритої першості університету з туризму серед збірних команд студентів факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – туристичні траси «Альпін-парк», міський парк м. Кам’янець-Подільський, вул. Т. Шевченка, 22.

26.09.2016 р.

– понеділок – 13 год. 30 хв. – змагання відкритої першості університету з бадмінтону серед збірних команд студентів факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – спортивна зала № 2, центральний корпус Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, вул. Огієнка, 61.

– понеділок – 14 год. 00 хв. – спортивно-масовий захід «Веселі старти» для студентів 1 курсів факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – навчально-тренувальна база Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, вул. Лесі Українки, 27.

– понеділок – 14 год. 30 хв. – відкриття і проведення змагань з міні-футболу на Кубок ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка серед збірних команд студентів факультетів університету – навчально-тренувальна база Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, вул. Лесі Українки, 27.

27.09.2016 р.

– вівторок – 13 год. 30 хв. – фінальні змагання відкритої першості університету з бадмінтону серед збірних команд студентів факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – спортивна зала № 2, центральний корпус Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, вул. Огієнка, 61.

– вівторок – 14 год. 00 хв. – змагання відкритої першості університету серед збірних команд студентів факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зі стрітболу – спортивна зала № 2, центральний корпус Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, вул. Огієнка, 61.

– вівторок – 14 год. 30 хв. – змагання з міні-футболу на Кубок ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка серед збірних команд студентів факультетів університету – навчально-тренувальна база Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, вул. Лесі Українки, 27.

28.09.2016 р.

– середа – 13 год. 30 хв. – змагання відкритої першості університету серед збірних команд студентів факультетів університету з настільного тенісу – спортивна зала № 2, центральний корпус Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, вул. Огієнка, 61.

– середа – 14 год. 30 хв. – фінальні змагання відкритої першості університету серед збірних команд студентів факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зі стрітболу – спортивна зала № 2, центральний корпус Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, вул. Огієнка, 61.

– середа – 14 год. 30 хв. – змагання з міні-футболу на Кубок ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка серед збірних команд студентів факультетів університету – навчально-тренувальна база Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, вул. Лесі Українки, 27.

– середа – 15 год. 00 хв. – легкоатлетичний пробіг вулицями м. Кам’янець-Подільський «Біг заради здоров’я» – Європейський сквер, вул. Огієнка, 9.

29.09.2016 р.

– четвер – 14 год. 30 хв. – фінальні змагання з міні-футболу на Кубок ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка серед збірних команд студентів факультетів університету – навчально-тренувальна база Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, вул. Лесі Українки, 27.

– четвер – 15 год. 30 хв. – змагання з кросфіту серед збірних команд студентів факультетів університету – навчально-тренувальна база Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, вул. Лесі Українки, 27.

30.09.2016 р.

– п’ятниця, – 12 год. 00 хв. – презентація сучасних фітнес-програм на латиноамериканській танцювальній культурі «ZUMBA FITNESS PARTY»Гук С.В., сертифікований фітнес-інструктор – площа перед центральним корпусом університету, вул. Огієнка, 61;

– п’ятниця, – 12 год. 20 хв. – проведення студентами університету молодіжної акції «Молодь за здоровий спосіб життя» – площа перед центральним корпусом університету, вул. Огієнка, 61;

meridian.kpnu.edu.ua/2016/09/23/rehlament-provedennya-tyzhnya-zdorovoho-sposobu-zhyttya/