«Зимові забави»: запалення олімпійського факела, лижні змагання та вокальний конкурс

12 лютого 2021 року в межах щорічних “Зимових забав” було проведено лижну гонку під керівництвом завідувача кафедри легкої атлетики з методикою викладання Леоніда Гурмана. Учасники лижної гонки, подолавши відведений відрізок дистанції, отримали нагороди.

13 лютого 2021 року на території комплексу “Гала Готель”  було проведено спортивно-розважальний захід «Зимові забави», співорганізаторами якого є кафедра легкої атлетики з методикою викладання (завідувач кафедри,  кандидат педагогічних наук, доцент Леонід Гурман).

Спеціально запрошений гість заходу – Олександр Бортюк, український бобслеїст, майстер спорту міжнародного класу, учасник двох зимових Олімпійських ігор (1992 та 1994 р.р.), котрий разом з одним із учасників заходу, Глебом Воронецьким несли справжній олімпійський факел.

Охочі взяли участь у лижних змаганнях, різноманітних естафетах (зимовий спринт, спритний хокеїст, снайпер, командний буксир, біг в обручі, танці на кризі, лижна естафета, «кам’янецький» бобслей, голос  «Гала Готелю», «юний хокеїст», «змія на кризі», командний спринт), катанні на  санях та дитячих розвагах. Після завершення змагань учасники заходу змогли взяти участь у командному турнірі з хокею, а вболівальники скуштувати смачної каші та зігрітися гарячим чаєм і ароматним глінтвейном.

Учасники команд були нагороджені подарунками та мали змогу зіграти в боулінг і, звісно ж, відвідати дискотеку.

Незважаючи на холодну зимову погоду на щорічних «Зимових забавах» було дуже весело, цікаво й захопливо.