Відкритий обласний турнір із легкоатлетичних метань

21-22 квітня в м. Кам’янці-Подільському в рамках відкриття туристичного сезону відбувся відкритий обласний турнір із легкоатлетичних метань, присвячений вшануванню олімпійських чемпіонів – уродженців Хмельниччини Фаїни Мельник та Анатолія Боднарчуку.

У турнірі взяли участь 95 учасників, які склали 10 команд (м. Кам’янець-Подільський, м. Чернігів, м. Тернопіль, м. Київ, м. Старокостянтинів, м. Долина, м. Хотин, м. Чернівці, Дунаєвецький район, Кам’янець-Подільський район).

Спортсмени виконали такі розрядні нормативи: КМСУ-5, І розряд-3, ІІ розряд-8, ІІІ розряд-12. Серед кращих відзначилися Іван Карюк (штовхання ядра 6кг – 18,40м, 7,260кг – 16,00м), Вадим Журба (метання диска 1,750кг – 55,50м),Костянтин Райтаровський (метання диска 1,750кг – 49,37м), Денис Ракуненко (метання диска 2кг – 50,04м), Наталія Долішня-Спринська(метання списа 600гр – 29,81м), Валентина Загоруйко (метання диска 1кг – 50,88м, штовхання ядра 4кг – 14,60м), Марія Нараєвська (штовхання ядра 3кг – 11,37м), Дарія Лісова (штовхання ядра 3кг – 10,84м), Людмила Гулай(штовхання ядра 3кг – 11,07м).

В командному заліку перше місце зайняла команда міста Кам’янця-Подільського, набравши 672 очка, друге – Дунаєвецький район (126 очок), третє – місто Старокостянтинів (95 очок).

Організацію та проведення змагань здійснювала кафедра легкої атлетики з методикою викладання.

На відкритті змагань були присутні президент ФЛАВО, перший віце-президент ФЛАУ Рудюк Володимир Петрович, президент Хмельницької федерації легкої атлетики Прокопов Олександр Вікторович, перший заступник Хмельницького обласного відділення Національного олімпійського комітету України Флейтін Віктор Володимирович, головний тренер штатної збірної команди України з метань Островський Максим, заступник міського голови Бабій Сергій Віталійович, декан факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Стасюк Іван Іванович.