Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді

Результати виступів українських важкоатлетів на Чемпіонаті Європи серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років (фінальний)

З 4 по 10 грудня в Ейлаті, Ізраїль відбувся Чемпіонат Європи серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років. Українська важкоатлетична збірна буде представлена у двох повних складах спортсменів.
В перший день змагань українські важкоатлети зразу же здобули чемпіонську та “бронзову” медалі Чемпіонату.
      Дмитро Вороновський став Чемпіоном Європи серед юніорів до 20 років у категорії до 56 кг з результатом 233 кг (105 кг + 128 кг). Це також “мала” бронза в ривку та “мале” золото у поштовху.
     Каміла Конотоп у ваговій категорії до 53 кг (юніори до 20 років) стала “бронзовим” призером турніру та виборола “малі” бронзи у двох вправах з результатом 166 кг (74 + 92).
Другий день та друге Чемпіонство: Надія Єфімчук здобула “золото” у категорії до 48 кг (до 23 років) з результатом 156 кг (67 + 89). Також наша спортсменка виборола “мале” золото у поштовху.
     Марія Тимощук стала 5-ю з результатом 192 кг (86 + 106) у ваговій категорії до 58 кг серед юніорів.
    Вероніка Івасюк у третій день стала Чемпіонкою Європи серед молоді до 23 років (до 58 кг) з результатом 201 кг (93 + 108). Спортсменка також завоювала “мале” золото у ривку.
    Ілля Куликов посів 4 місце у категорії до 77 кг (юніори до 20 років) з результатом 314 кг (140 + 174).
    Олена Коханенко здобула “малу” бронзу в ривку і поштовху, бронза в сумі з результатом 205 кг (96 + 109). І виконала норматив майстра спорту міжнародного класу у ваговій категорії до 63 кг серед молоді до 23 років.
     Тетяна Качан на 8 місці з результатом 185 (81 + 104) у ваговій категорії до 63 кг серед молоді до 23 років.
     Ганна Панова стала чемпіонкою у ваговій категорії до 69 кг серед юніорів – три золоті медалі (в ривку, поштовсі та сумі двоборства) з результатом 217 кг в сумі двоборства (ривок 98 кг + поштовх 119 кг). Також Ганна виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.
     Олена Шевкопляс здобула бронзу в сумі двоборства і бронзу в ривку у ваговій категорії до 69 кг серед юніорів. Результат спортсменки 202 кг (94 кг + 108 кг).
     Кирило Пирогов бронзовий призер з результатом 337 кг (ривок 158 кг + поштовх 179 кг) у ваговій категорії до 85 кг серед юніорів. Також в активі у Кирила золото в ривку.
      Ігорь Обухов здобув срібну медаль в поштовсі та з результатом 330 кг (145 кг + 185 кг) Ігорь посів 5 місце у ваговій категорії до 85 кг серед юніорів.
     Іванна Павлик завершила виступ у ваговій категорії до 69 кг (молодь до 23 років) з результатом 190 кг (ривок 88 кг + поштовх 102 кг) і зайняла 7 місце.
     Володимир Гоза чемпіон Європи серед юніорів у ваговій категорії до 94 кг! З результатом 369 кг (ривок 172 кг + поштовх 197 кг) в активі у Володимира золото в ривку, в поштовсі та в сумі двоборства.
    Микола Власенко з результатом 315 кг (145 кг + 175 кг) на 6 місці у ваговій категорії до 94 кг серед юніорів.
    Ірина Деха чемпіонка Європи серед юніорок у ваговій категорії до 75 кг! Три “золота” у Ірини, в ривку, поштовсі та сумі двоборства! Результат нашої талановитої спортсменки – 260 кг в сумі двоборства (ривок 119 кг + поштовх 141 кг).
     Вікторія Шумійчук на 4 місці з результатом 200 кг (90 кг + 110 кг) у ваговій категорії до 75 кг серед юніорок.
     Ігор Конотоп (до 23 років) до 85 кг – Віце-чемпіон Європи з результатом 360 кг (200 + 160), а також володар “малого” срібла в ривку і поштовху.
     Володимир Болгарин (до 23 років) до 85 кг приніс команді “малу” бронзу в ривку, а також увійшов до п’ятірки найсильніших на 4-му місці з результатом 335 кг (158 + 177).
     Валентина Кисіль (юніори до 20 роіків) в каегорії +75 кг – Віце-чемпіонка Європи з результатом 238 кг (110 + 128), а також з “малим” сріблом в ривку і “малої” бронзою в поштовху.
Руслан Кожакін став 7-м в категорії до 94 кг (до 23 років) з результатом 348 кг (158 + 190).
     Анастасія Лисенко у категорії +75 кг (до 23 років) – Чемпіонка Європи з результатом 270 кг (120 + 150).
     Ганна Пустоварова у категорії +75 кг (до 23 років) приносить команді “мале” срібло в поштовху і закінчує виступ на 4-му місці з результатом 224 кг (94 + 130).
     Роман Василевський у категорії до 105 кг (до 23 років) приносить команді “бронзу” з результатом 373 кг (170 + 203), а також “мале” срібло в поштовху.
     Костянтин Рева завоював у категорії до 105 кг (до 23 років) “мале” срібло у ривку з результатом 170 кг. На жаль, спортсмен не впорався з вправою поштовх.
     Максим Кобець у категорії +105 кг (юніор до 20 років) завойовує “малу” бронзу в ривку і стає 4-м в сумі з результатом 376 кг (171 + 205).
     Леонід Кубишковський у категорії +105 кг (до 23 років) – “бронзовий” призер чемпіонату Європи з результатом 392 кг (181 + 211). Спортсмен також приносить команді “малу” бронзу в ривку і в поштовху.
     Микита Прошинський у категорії +105 кг (до 23 років) закінчує свій виступ на 6 місці з результатом 354 кг (156 + 198).